Nincs szükséged új notebookra!… vagy mégis?

Kíváncsi vagy, hogy szükséged van-e notebookra? Esetleg a régit érdemes lenne-e lecserélned? Ezekre a kérdésekre kaphatsz választ, méghozzá most azonnal!

Amennyiben még nem rendelkezel notebookkal, érdemes tisztában lenned annak verhetetlen előnyeivel, amit máris megosztunk veled. De persze lehet, hogy már rendelkezel laptoppal, de akkor is érdekes információkra találhatsz ebben a cikkben.

Hordozhatóság

Sokszor jól jön, hogy a laptop egy szemvillanás alatt a táskádba dobható, majd előveheted bárhol, bármikor, függetlenül áramforrástól, asztaltól, egyéb kiegészítőktől. Márpedig ennyire függetlenül használni egy számítógépet nagyon jó. Legyen szó kikapcsolódásról, böngészésről, házi feladatról, munkáról, filmnézésről vagy akár játékról, mégiscsak olyan szabadságot kap az ember, amit egy asztali PC-vel nem tehet meg. Arról nem is beszélve, hogy repülőre is könnyedén felengedik, így akármilyen hosszú és távoli útra is veled lehetnek a személyes fájljaid, csak ne felejtsd el a bőröndből kivenni biztonsági ellenőrzéskor 🙂

A méret a lényeg

Nem kell a mobilod apró kijelzőjén nyomorogni, hiszen rendelkezésedre áll egy nagy kijelző és teljes értékű billentyűzet, ami a munkától a szórakozásig minden feladatra kiváló. Kényelmesen elvégezheted feladataidat akár az ágyból, vonaton ülve vagy éppen a tengerparton egy napernyő alatt hűsölve.

Nem kell egyszerre nagy összeget kifizetned érte

Rengeteg célra vásárolható notebook akár már 100e Ft alatt is, a határ pedig a csillagos ég, de az árnak nem kell kedvünket szegnie, hiszen a Notebook.hu sokszor kínál 0% THM-el hozzáférhető gépeket. Ha eddig nem vettél volna még igénybe ilyen hitelt, elárulom, ez a legjobb dolog, ami valaha létezett. Most március végéig 10 vagy 20 hónapra, 0% THM-el vásárolható rengeteg Notebook. Ez mit jelent a gyakorlatban? Pár személyes irattal (személyigazolvány, 3 hónapnál nem régebbi bankszámlakivonat és munkáltatói igazolás) igényelheted és a gyors, pozitív elbírálás után már viheted is a kiválasztott notebook-ot. Sőt, online elbírálás is van, ha a webshopban vásárolsz, csak egy Skypera lesz szükséged.

Fizetni pedig pontosan 20 egyenlő részletben kell, mindenféle kamat nélkül. Szóval ha kiválasztottál egy 200 ezer Ft értékű laptopot, akkor 20 hónapon keresztül 10 ezer Ft-ot kell kifizetned érte. A 20. összeg kifizetése után készen is vagy, nincsenek többletköltségek. Mennyire nagyszerű már, hogy kvázi minimális havi összegért tied lehet egy szuper notebook az eredeti áron, mindenféle kamat nélkül!

Hogyan vehetsz fel OTP áruhitelt online rendkívül egyszerűen?

Van már laptopod, de úgy érzed talán csereérett?

Ha már felmerült a csere gondolata benned, akkor biztos lehetsz benne, hogy okkal történt. Ha még nem, akkor gondolkodj el rajta, hogy mikori laptopról is van szó? Elmúlt már 4-5 éves? Nem éppen az a sebességbajnok, mint kezdetek kezdetén? Többet szeretnél? Nem megfelelő már arra a feladatra, amire szívesen használnád? Játszanál, de már ahhoz kevés? Videót vágnál, de már az FHD-t is nehézkesen bírja?

Megannyi kérdés, amire a válasz, hogy itt az ideje egy új notebook vásárlására. Erre pedig nem is lehetne ideálisabb egy 0% THM lehetőség, ahol egy 200 ezer Ft-os laptopot is megkaphatsz 20 hónapon keresztüli 10 ezer Ft-ért, de egy hardcore, durva fél milliós gamer laptopot is havi 25e Ft-ért. Szerintem a cserére mindenképp rá kell szánnia magát az embernek, ha pedig ilyen lehetőség adódik, érdemes meglépni. Nincs is rosszabb, amikor elszalasztja az ember és utána realizálja, hogy csak meg kellett volna vásárolnia a kiszemelt példányt. Dönts okosan!

Mi alapján válassz notebookot 2020-ban?

Erre nem éppen a legegyszerűbb válaszolni, de ebben is segítünk. Írtunk egy cikket, ahol könnyen megtalálhatod a jó irányt a laptopvásárlás sűrűjében. Eldöntheted, hogy személynek vásárolnál, vagy egy konkrét céllal, esetleg fix büdzsével. Igaz mindhárom egyformán fontos tényező, ezért is próbálunk dűlőre jutni a laptopválaszték tengerén.

A cikket itt olvashatod: Milyen laptopot vegyek 2020-ban?

Comments

Rólunk Orosz Mihály

A kiváló, 1984-es évjáratomnak köszönhetően a számítógépek, okostelefonok fejlődését korai korszakuktól kezdve figyelhettem egészen napjainkig. Már gyerekként nagy hatással voltak rám a sci-fi filmek és a bennük látható technológiák, melyek nagy része azóta valósággá is vált részben vagy teljes egészében. BASIC programozást 12 évesen a Commodore 64 korszakom óta tanultam, míg egészen 20-as éveim elejéig volt közöm Turbo Pascal, C++, HTML, PHP-hez is, s míg sokan azt állították nagy programozó leszek, én rájöttem, hogy csak addig szerettem programozni amíg nem mondták meg mit programozzak. A tanulmányaim folyamatosan informatika irányában voltak, a főiskola utolsó 1-1,5 évében pedig egy régi nagy álmom teljesült, egy egész számítástechnikai üzletet vezethettem. Én találtam ki milyen árut hozzanak, milyen áron adjuk, komplett konfigurációkat szereltem össze és szervizeltem. A fősuli végével online marketing irányba vitt az élet, ahol a HTML-nek még hasznát vettem. Gyerekkoromtól kezdve a Commodore 64, Schneider Color Personal Computer 664-en át az első Intel Celeron 266MHz-es processzorral megáldott PC-men keresztül volt mindenem, melyek az idő alatt folyton cserélődtek újabbnál újabbra. Ugyanígy az első telefonom 14 évesen kaptam, az egy Nokia 3310 volt, majd jöttek a polifonikus csengőhangos, színesebb kijelzős telefonok, később lett egy HP iPAQ H1940 zseb PC-m, amivel telefonálni nem lehetett, de ha BT-on összekötöttem a mobilommal, ami már tudott netet megosztani, akkor tudtam rajta böngészni, skype telefonálni. Váltig állítottam mindenkinek, hogy higgyenek nekem ez a jövő, nagy színes érintőkijelző, ilyenek lesznek a telefonok, majd rá pár évre megjelent az első iPhone. Kb. azóta haragszom az Apple-re, mert előadták, hogy ilyen még nem volt, holott nekem már évekkel előtte volt zseb PC-m, aminek létezett telefonos verziója is, az egyetlen különbség a felhasználói felület egyszerűsége volt. Az én első komoly okostelefonom a HTC Touch Pro volt, ami szerintem a mai napig igazán menő készülék. Mint a korábbi pocket PC-k ez is Windows Mobile operációs rendszerű volt, de készítettek rá egy felhasználóbarát kezelőfelületet. Utána sok mobilom volt míg el nem jutottam a jelenleg is használt Samsung Galaxy Z Fold2 készülékemhez, amit 2021 óta nyúzok „töretlenül”. Notebookom Microsoft Surface Pro 6, asztali gépem egy i9-es Intel, 16GB RAM, RTX 2070, de főként videóvágásra használom. Játszani PS5-ön szoktan és van hozzá PSVR2 is, ami igazán nagy előrelépést mutatott fel az elődhöz képest, mely bevezetett a virtuális valóság világába.
Ugrás az oldal tetejére